יום ראשון, 16 ביוני 2019, י"ג סיון ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 054-2425199

הורוסקופ ביבנה

הורוסקופ יומי, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ, תחזית יומית, תחזית שבועית

הורוסקופ שבועי

כנסו וגלו מה מצפה לכם השבוע

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

חוה מזור

חוה מזר היא אסטרולוגית, כותבת במקומונים רבים ברחבי הארץ. מפרסמת מזה שנים רבות תחזיות אסטרולוגיה מקיפות ברשת האינטרנט.

טלה

הירח החדש בשבת-ראשון עשוי להדגיש ענייני תקשורת ונסיעות. אתם זקוקים לתנועה מתמדת, רוצים לפגוש אנשים ולחקור מקומות חדשים. זהו זמן של השקעה בחיי חברה, בילויים וזמן של ופעילות איכותית הקשורה לדור הצעיר במשפחה. צפו לשינוי שיגרה מבורך בתחומים שבהם אתם עוסקים. התקופה עשויה להדגיש נסיעות, בילויים, חופשה ובעיקר זמן של פעילות יוצרת וחברתית.

 

שור

מצב מיוחד של כוכבים יאפשר צמיחה והתפתחות. זה הזמן של סיום סוגיות שאינן מתאימות לכם, כדי לפנות את הדרך למשהו שיעניק לכם הישגיות והכרה. ונוס כוכבכם יוצר היבטים לכוכבים בעלי השפעה ותודעה. בני מזל שור הם יצריים, רגשיים ומיניים והכוכבים אמורים לסייע, לתחזק ולשפר את מעמדכם בכל תחום תחליטו להשקיע את תאוותכם. רסנו את הנטייה שלכם למתחים.

 

תאומים

השבוע ישפיע לטובה על המצב ועל הלך הרוח, אז תקרינו את הקסם האוורירי שלכם, ותרבו לשהות בחוץ ולהיפגש עם החבר'ה. דברים שהיו אצורים בכם יוצאים החוצה וכושר הביטוי שלכם מאפשר לעשות זאת בצורה מרשימה. תקופה זו מומלצת להאצת חיי הרגש שלכם, התכתבויות והתעסקות בהגשמת מאוויים אידיאליסטיים ורצונות כמוסים. גילוי יוזמה מצידכם יהיה משמעותי.

 

סרטן

אתם באי שקט אנרגטי ונוטים לתקוף מתוך מצבים של פגיעות. תתקשו לעמוד במשימות שתובעות מאמץ. נסו להפחית מהעומס. מפגש חברתי מאתגר מזמן לכם אפשרות להתאוורר ולהיטען באנרגיות שאתם זקוקים לו. תוכלו ליהנות מפירות העשייה שלכם, בכל מה שקשור לפעילות יוצרת וחברתית, ולטיפול באהוביכם. ניסיון העבר מלמד אתכם להיות שקולים ומעשיים.

 

אריה

הירח החדש בשבת-ראשון עשוי להעיד כי זהו הזמן להתרחק מהשיגרה וליהנות מימי חסד המאפשרות לכם לעמוד במרכז ולזכות בחשיפה מפרגנת. התקופה מציינת יצירתיות והשראה, הרגשות מוחצנים וזּה הזמן לבטא את עצמכם ולחשוב על יזמות עתידית על ידי רכישת ידע חדש. היו יצירתיים ופוריים. מפגש חברתי חם ומאתגר מזמן לכם להיטען באנרגיות שאתם זקוקים להן.

 

בתולה

הירח החדש בשבת-ראשון מדגיש ענייני בית ומשפחה, במיוחד אם תצאו ותבלו ותהיו מוקפים באנשים שבחברתם תרגישו בנוח. גם היחסים עם בני הזוג דורשות הרבה טאקט וזהירות. נצלו את החודש הקרוב להאצת מטרות המסמלות היגיון, חשיבה ושכל ישר, אך גם מגעים בעלי אופי הרפתקני. זמן איכות שאתם מבלים עם בני המשפחה והנכדים, יעלה את מפלס השייכות שלכם.  

 

מאזניים

הירח החדש בשבת-ראשון מיטיב עמכם. הכוכבים במזל קשת מביאים לשינוי דינאמי בולט באווירה. אתם להוטים לפעול באווירה נמרצת, גלויה ואסרטיבית. כוכבכם ונוס מוסיף הישגיות, יצירתיות והתקרבות לאנשים ייחודיים. פגישות מחודשות עם חברים עשויים להוסיף לחייכם מימד של אוורור מבורך. אתם אינטראקטיביים ומלאי קסם אישי בעצם אישיותכם המלבבת. 

עקרב

לתקופה זו תהיה השפעה חזקה על התחום הפיננסי שלכם (עד 25 בדצמבר) בתנאי שתבחרו בדרכים בטוחות ותימנעו מסיכונים. מיקום כוכב מארס במזלכם עשוי להעיד כי אתם שאפתניים מאוד, המטרות שלכם בחיים ברורות, ואתם נחושים לממשן. שימרו על פרופורציות ואל תפסלו את מי שחסרונותיו צורמים לכם. כדאי להפעיל שיקול דעת כדי למנוע צעד פיננסי פזיז.

 

קשת

הירח החדש בשבת-ראשון במזלכם עשוי להביא לשיפור ניכר במצב רוחכם. השפעתו תאיר אתכם ותספק לכם בין השאר את האנרגיה הדרושה לפעילותכם על ידי יצירת שיא של אנרגיה ומודעות, שבה האדם יכול לתרגם את הרצון שלו בפועל - לפעול במעשים וביוזמות חיוביות. יש אפשרות לתכנן, ליזום ולהתחיל בפרויקטים חדשים, התחדשות תקשורתית תוסיף עירנות והערכה מבורכות.  

 

גדי

ראש חודש בשבת ותחילת ימי השבוע עשוי להתיש אתכם, שמרו על אנרגיה מאוזנת. תוכלו בעזרת כושר שכנוע וקסם אישי להשיג דברים אצל אנשים החשובים כרגע לבניית מעמדכם. הרבה תלוי ביוזמה ובפתיחות שלכם, בקרוב מאוד תוכלו להביט על החיים מזווית ייחודית ומאתגרת מאין כמוה, ותהיה לכם אפשרות לבנות לעצמכם בסיס טוב להתקדמות וליצור שם ומעמד לעצמכם.

 

דלי

השמש בבית החברתי שלכם בולטת עכשיו וממריצה את תחושת הצורך שלכם להרגיש מאוזנים, חופשיים ומשוחררים. מומלץ להתחבר עם אלה שיש להם השפעה מבורכת על עיצוב חייכם ועל שינוי נקודת המבט שלכם. תנופה חברתית והשתתפות באירועים עשויה לזמן מגעים ברוכים. מומלץ בחום להשתמש בשוני, ביוזמה וביכולת לעשות שימוש מבריק ביוזמות מאתגרות.

 

דגים

הירח החדש עשוי להדגיש במהלך השבוע ענייני מעמד וקריירה. ישתלם לכם להיות יצירתיים באמצעות חריגה מהשגרה ושינוי הפרספקטיבה. עם זאת גלו מודעות, כדי לחסוך אי הבנות ולחצים נסו למצוא את האיזון הנכון לקשר שבו אתם מעורבים בדרך שלא תפגע באחר, יש להעדיף היגיון ותקשורת בונה על פני מאבקים ושיקולי יוקרה. הביקורתיות והשיפוטיות שלכם עלולים לפעול נגדכם.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: