יום שבת, 04 באוגוסט 2020, י"ב תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

הורוסקופ ביבנה

הורוסקופ יומי, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ, תחזית יומית, תחזית שבועית

התחזית האסטרולוגית

הורוסקופ:  17-21 בנובמבר 2019 

פורסם בתאריך:


טלה

אתם עומדים בתוך שבוע לצאת סוף סוף מתקופת מזל עקרב המעיקה, ועומדים להיכנס לתקופת קשת שמומלצת לתקשורת, רגשות, נסיעות ושינוי שגרה מרענן. שימו לב לימים שני-שלישי, עם זאת, היו זהירים בתקשורת ובנסיעות. רשמו לפניכם כי כוכב מארס, השולט במזלכם, עומד להיכנס למזל עקרב עד תחילת חודש ינואר 2020. היו זהירים  בענייני תקשורת, כספים והשקעות. 

 

שור

לבני מזל שור יש אופי יציב ועקבי, וזה הזמן לקדם דברים, אבל עם ערנות ועם מודעות. אולי זה הזמן להגדיר מחדש את המטרות שלכם בתקופה הקרובה, כדי לא להתאכזב בהמשך. שימו לב:  עימות ישיר או מריבה עלולים לפרוץ לפתע. מישהו במקום העבודה עלול לנהוג בצורה שתכעיס אתכם. ניסיון לעשות הרבה מהר מדי עלול לעשות בסופו של דבר לגרור את הרושם ההפוך. 

 

תאומים

בימי סוף השבוע ותחילתו מומלץ להיות זהירים בענייני עסקים וכספים. כוכב התקשורת מרקורי, השולט במזלכם, עומד להפסיק את נסיגתו לקראת יום רביעי. במקביל, שימו לב: כוכב מארס עשוי להעיד על הוצאות עודפות עד תחילת חודש ינואר 2020. מומלץ לסגל ערנות גם בענייני תקשורת ונסיעות בשל רגישות התקופה, ולהימנע בשלב זה מהתעסקות בענייני כספים בוערים. 

 

סרטן

בימים אלה עומד כוכב התקשורת והנסיעות מרקורי להפסיק את נסיגתו, מצב שמצפה מכם לשמור על זהירות ולגלות שליטה במתרחש. למרות חוסר הנוחות, כדאי לנסות להיות סבלניים ולהמתין להזדמנות שתאפשר לכם להתקדם. צאו לבלות בימי סוף השבוע. לקראת יום רביעי ואילך, תוכלו סוף סוף לצאת מהנטייה שלכם להיכנס לריב ומתח הקשורים לבית ולמשפחה. 

 

אריה

בימי סוף השבוע ותחילתו קיימת נטייה לעייפות החומר. תקופת עקרב ונסיגת כוכב התקשורת מרקורי עד יום רביעי השבוע, מטעינה אתכם נפשית, רגשית ופיזית. אתם נתונים במין מועקה וכובד שהמזל שלכם לא רוצה להכיר בו, כתוצאה מכך, יש נטייה לעייפות אנרגטית. יש מצבי רוח טעונים, אתם כועסים, ממורמרים ופה ושם חסרה לכם היציבות שאתם כל כך מייחלים לה. 

 

בתולה

יש להפעיל במהלך השבוע מתינות ושיקול דעת ולהימנע מסיכונים. כוכב התקשורת והנסיעות מרקורי, השולט במזלכם,  עומד להפסיק את נסיגתו השבוע, מצב שהקצין מתחים מחוץ או מבית. השבוע יש להיות דרוכים ולהישאר בשגרה מעיקה, כי כל שינוי או זעזוע עלולים לגרור הפרעות.  כדי לשמור על רמת אופטימיות סבירה תצטרכו להשקיע יותר מחשבה ותכנון, ובאלה אתם דווקא טובים.

 

מאזניים

זה לא הזמן האידיאלי לקבלת החלטות שישפיעו על עתידכם. השבוע נדרשות מכם ערנות, השקעת מחשבה ואופטימיות זהירה בנוגע לכספים ולהשקעות. אל תהיו שאננים ואל תרשו לעצמכם לקחת סיכונים, לפעול או לדבר בספונטניות ולספק יותר מדי אינפורמציה. יש נטייה להגיע למסקנות חפוזות. בעוד ימים אחדים תוכלו להביט על החיים מזווית אופטימית יותר. 

 

עקרב

לרבים מכם יש דחף ושאיפה לבלוע את העולם בדרך להגשמה, ואלה שזקוקים לגירוי חווייתי אכן מנצלים את האנרגיה הזאת עד תומה. כוכב מארס, העצמאי והאקטיבי, עומד להיכנס למזלכם ועלול להגביר או להקצין מתחים קיימים, מחדד את אי ההסכמה ומקשה על השגת פשרה. קיימת בכם אנרגיה שמזמינה דברים חדשים, כדאי להתארגן מחדש מתוך מחשבה על העתיד.
 

קשת

אתם עדיין עייפים ותשושים ופועלים לעיתים מעבר לכוחותיכם. מצב רוח פילוסופי עשוי לנחות עליכם. הבעיה היא שמחשבות שנראות לפעמים כהברקה או כתגלית עלולות גם להטעות בדרך כלשהי. מסיבה זו כדאי שתמתינו עד יום הולדתכם (בתוך שבוע) לפני שאתם מצהירים על רצונכם, כוונותיכם ורצונותיכם. בתוך כשבוע ייכנסו בני המזל שביניכם לתקופה נוחה יותר. 

 

גדי

בימי סוף השבוע מומלץ לצאת מהשגרה על ידי היענות להזמנה חברתית. יש מביניכם כאלה  שיכולים למצוא את עצמם מוקפים באנשים שחברתם רצויה, מעודדת ומשמחת. זהירות ומודעות: שמרו על אנרגיה מבוקרת. התשישות מצטברת, ובנוסף שמרו על דיסקרטיות. אתם נוטים לרגישות ולפגיעות ועשויים לפתח עייפות, אולי עקב המאמץ הנדרש מכם בימים אלה. 

 

דלי

יש מביניכם כאלה שחשים צורך בחופש ובהשתחררות מכל מה שכובל ומגביל. במהלך השבועות הבאים אתם מרחיבים את המעגל החברתי שלכם, שמרו על ערנות. מעכשיו תהיה הזדמנות לתקן יחסים שסבלו מאי הבנות, מחוסר יציבות או מהיעלבויות. הפגינו יכולת אלתור, דאגו לאינטראקציה חברתית בריאה והיו נגישים מבחינה תקשורתית, בניסיון לשחרר חוסר שקט טעון.

 

דגים

אתם זקוקים לגירוי וחידוש, לעניין ולאתגר אינטלקטואלי ורוחני, כשאת הרוגע תוכלו למצוא בהתנסויות חדשות. ברבים מכם יש פתיחות אמיתית ונכונות ללמוד, להתנסות ולהתחדש. מבט קדימה: גובר הרצון להשיג יותר עצמאות ושליטה על חייכם ולהפגין מנהיגות ואסרטיביות. בני המזל שביניכם יתבשרו בקרוב מאוד לגבי אפשרות מקצועית פוטנציאלית שתעורר תקוות חדשות. 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: