יום חמישי, 09 באוגוסט 2020, י"ז תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

ספורט ביבנה

ספורט ביבנה , ספורט ביבנה והסביבה, כדורגל ביבנה, כדורסל ביבנה, מכבי צבי יבנה, עירוני יבנה

חושבים קדימה

חודש אחרי שהוחלט רשמית כי הליגה הלאומית בכדורסל לא תחודש, באליצור יבנה כבר חושבים על העונה הבאה

פורסם בתאריך:


על הקווים צפוי להמשיך לעמוד המאמן שי סגלוביץ', כאשר סגל השחקנים עדין לא סגור ודברים יתבהרו בהמשך, כאשר יקבע תאריך לפתיחת העונה הבאה. כזכור, הנהלת איגוד הכדורסל קבעה על סיום עונת המשחקים 2019/20 בליגה הלאומית, ובכך אשררה את ההחלטה שנקבעה לפני כחודשיים. הסוגיה נידונה לאחר קביעת בית הדין כי יש לבצע שוב את הליך קבלת ההחלטה. בעצם ההחלטה על סיום העונה בליגה הלאומית הוכרזו בני הרצליה והפועל חיפה כעולות לליגת העל

מנהלת הליגה הלאומית החלה להכין את הקרקע לקראת עונת המשחקים הבאה במטרה לחזור ולראות כדורסל ישראלי במיטבו במהרה. הדיון התקיים על פי החלטה של בית הדין של האיגוד שביקש לקיים דיון נוסף. על פי ההחלטה שתי הראשונות בליגה, בני הרצליה והפועל חיפה יעפילו לליגת העל בעונה הבאה ולא תהיינה יורדות.

חבר הכנסת יואל רזבוזוב, נפגש השבוע עם נציגי קבוצות הליגה הלאומית על מנת לקבל עדכון מצב ולדון על חשיבות הליגה הלאומית לדור העתיד של שחקני הכדורסל ולנבחרות ישראל. במהלך הדיון הוצג לחבר הכנסת כי הליגה הלאומית מקדמת את השחקן הישראלי אבל מנגדף אינה זוכה לתקצוב. כמו כן, ביקשו קבוצות הליגה ויו"ר המנהלת עוגן יוחננוב את עזרתו בקבלת תקציב לליגה הלאומית על מנת לשפר אותה. יואל רזבוזוב התייחס לדברים שהוצגו בפניו ואמר: "איך שאני רואה את הדברים, הליגה הלאומית נותנת דחיפה לנוער, שאח"כ מקדם את הנבחרות ואת ליגת העל. הפרספקטיבה הזו חשובה ואני מאמין כי צריך לחזק את הפירמידה מלמטה ולתת את הבסיס. אלמד את הנושא ואשוחח על כך עם שר הספורט".

עוגן יוחננוב יו"ר מנהלת הליגה הלאומית הודה לח"כ רזבוזוב והשניים הבטיחו לעמוד בקשר כדי לקדם את הנושאים החשובים לליגה ולהגיע לכך שהיא תזכה לתקצוב לה היא ראויה. "הליגה הלאומית היא חממת הגידול של נבחרות ישראל ועל כן יש להתייחס אליה בכבוד הראוי", הוסיף יוחננוב. "יש למצוא פתרונות לתיקון המצב הנוכחי כדי שנמשיך לראות את דור העתיד על הפרקט וממשיך להגיע להישגים גבוהים. יש לתקן את העוול ולדאוג לכך שהליגה תהייה מתוקצבת לפחות כמו ליגת העל".

נציגי הקבוצות שנכחו בפגישה הודו לח"כ רזבוזוב ואמרו כי בעקבות דבריו חשים שיש להם כתובת נוספת והם מעריכים אותו על הקשב הרב שגילה ועל נכונותו לסייע בתיקון העוולות.

צילום- לאוניד קריזר

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: