יום ראשון, 16 ביוני 2019, י"ג סיון ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 054-2425199

הורוסקופ ביבנה

הורוסקופ יומי, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ, תחזית יומית, תחזית שבועית

הורוסקופ שבועי

הטור האסטרולוגי של חוה מזור

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

חוה מזור

חוה מזר היא אסטרולוגית, כותבת במקומונים רבים ברחבי הארץ. מפרסמת מזה שנים רבות תחזיות אסטרולוגיה מקיפות ברשת האינטרנט.

הורוסקופ: 4-10 בינואר 2019

 

טלה

השבוע עשוי להעיד על עומסים תובעניים. סף הגירוי שלכם יהיה גבוה, מה שעשוי להגביר את רגישותכם. בנוסף, כוכבכם מארס, הנמצא במזל דגים, עשוי להעצים חולשה ואי-ודאות בנוגע לחייכם.

טיפ השבוע: שמרו על חושים מחודדים, כדי להתמודד עם מצבים קוטביים המצריכים ערנות. הרגשתכם עשויה להשתפר בהמשך השבוע, במיוחד באם תדעו לתכנן את דרככם בזהירות.

 

שור

הצמידות והעוצמה המתלוות לכוכבים הנמצאים במזל גדי, עשויות להיטיב מאוד עם רבים מכם, במיוחד עם אלה שיש להם קשרים עם חו"ל. ההיבט גם עשוי להעיד על תובנות מאתגרות בתחום שהוא כרגע בראש מענייכם, כולל רגשות.

טיפ השבוע: מה שבכל זאת יכול לעזור, זו אנרגיה רציונלית ומושכלת שגורמת לאנשים להיעזר ביתרונות שלהם: שכל ישר וחריף ואינטואיציות חדות.

 

תאומים

לתאומים לא קל במציאות הנפשית וגם האובייקטיבית. ענייני כספים או עבודה מורכבים עשויים להיות מודגשים. ייתכן גם שאלה יתלוו במאבקים שעשויים להתיש אתכם. אינכם יכולים להתעלם מגורמים מפריעים, או ממהלכים ערמומיים, וכדאי שתציבו גבולות לדרישותיכם.

טיפ השבוע: בזכות האינטואיציה שלכם תוכלו להבחין בדברים שלא נאמרים בגלוי כדי להימנע מטעויות.

 

סרטן

נדרשת הסתכלות אמיצה ופתיחות עם אנשים ששיתוף הפעולה עמם עשוי לתרום למוניטין שלכם. העוצמה של פלוטו-שמש (מול מזלכם במזל גדי) מסמלת קארמה הישגית, או התמודדות עם קשרים מורכבים. כך שהתקופה מחדדת את הביקורת ואת הצורך בשלמות, וכדאי שתציבו גבולות לדרישותיכם מעצמכם ומאחרים.

טיפ השבוע: היחסים עם אנשים יושפעו מאי הבנות ומתחושה שלא הכל נאמר בגלוי.

 

אריה

ענייני עבודה או קריירה מרמזים על עיסוק בפרויקט עוצמתי שבו נדרשים הרבה כוחות ואנרגיה.  חשוב לשמור השבוע על סדר ובהירות פרקטיים. האנרגיות ברוב ימי השבוע עשויות להיות מותשות.

טיפ השבוע: חלק מכם צריכים לבדוק כרגע מה הם מצפים מקשר מסוים. היו ריאליים ואל תיסחפו למישהו אשלייתי או מורכב. קשרים שאין להם בסיס יציב מספיק יעמדו כעת למבחן.

 

בתולה

השבוע דורש מיקוד במטרה ויעילות ארגונית. אתם נוטים לדאגה בשל אי ודאות בענייני משפחה, עבודה או קריירה. יש לגלות חושים מחודדים לגבי התחלה של קשר עסקי או רגשי ולהימנע בשלב זה מהחלטה מחייבת. ההתלהבות העכשווית עלולה לקפוא לפתע בהמשך.

המתינו כמה ימים לפני שאתם מתחייבים ומצהירים הצהרות. מה שבני הזוג ו/או העמיתים משדרים, אינו מה שהם חושבים.

 

מאזניים

זוהי תקופה עמוסה נפשית, לכן כדאי להפחית במאמץ. התייחסו לזמן הזה כאל תקופה של ארגון וחשבון נפש. בלי משים אתם עלולים להעמיד במבחן מערכות יחסים רגישות. בתוך שבועיים מצב הכוכבים עשוי להשתפר לטובתכם, שכן התקופה עשויה במהלך השבוע להקצין סוגיה לוחצת.

טיפ השבוע: אל לכם להישאר שאננים וזחוחים, עליכם לשמור על סודיות גמורה ולא להיחפז עם החלטות חשובות.

 

עקרב

מיקום ונוס במזלכם מעצים את הכריזמה שלכם, ועשוי להעיד כי המעורבות הרגשית מתחזקת. ונוס עובד בעוצמה על החושים שלנו וגם על היכולת ליהנות מהדברים הקטנים של החיים. לאחרים צפוי דגש בענייני עבודה ויצירה.

טיפ השבוע: שימו לב, הפעילות שלכם או של אחרים נגדכם נעשית בחשאי ובדרכים עוקפות. כדאי שתפעלו מתוך ביטחון רב יותר בעצמכם ובכישוריכם ותגלו עקביות.

 

קשת

תיתכן עבודה אינטנסיבית באווירה מרוחקת, ביקורתית וקשה. במקביל, שימו לב: זהו שבוע של עמימות, גלו זהירות בענייני כספים והשקעות. האווירה בכללותה עשוי להיות מבלבלת, במיוחד בענייני בית ומשפחה.

טיפ השבוע: היזהרו מהנטייה לאופטימיות-יתר תוך התעלמות מהפרטים הקטנים והחשובים. במילים אחרות, יש להבחין בין עיקר לטפל, ולהקדיש זמן איכות למה שמשרת אתכם כרגע.

 

גדי

שימו לב לעניין יחסי האנוש, הפרת האיזון העדין ביניכם לבין מישהו עשויה להוביל לעוינות גלויה. בעבודה אתם יסודיים ומקפידים על הפרטים. כך תשיגו תוצאות יפות יותר. מיקומם של הכוכבים סטורן ופלוטו במזלכם מזהיר מפני מסגרות חונקות, דרישות ולחצים, שמגבירים עימותים.

טיפ השבוע: שמרו על חושים מחודדים, כדי להתמודד עם מצבים קוטביים שידרשו מכם ערנות.

 

דלי

לאחרונה אתם קצת חשדנים ועוינים כלפי העולם ויש לכם צורך להגיב בעוצמה על כל גירוי קטן. אי השקט סביבכם משפיע ומייצר תחושה של חוסר נוחות ולחץ. הרפו מהלחץ, התקופה משפיעה על מצב הרוח שלכם.

טיפ השבוע: שימו לב: השבוע עשוי לסחוף לחוסר אמינות בענייני כספים ועסקים. תחושת הביטחון הכלכלי מסולפת במידה מסוימת. לא הכול גלוי וברור על פני השטח. גלו זהירות ופרקטיות.

 

דגים

חשוב להתרחק מקשרים, ממצבים חלקלקים ומסיטואציות המלוות בסימני שאלה. יש מגמה של בלבול ותחושת חידלון, מצב שמתבטא בחולשה ומקשה זמנית בתפקוד מעשי. בענייני עסקים ורגשות: שימו לב לאלמנט של תחמנות ולאלה שבחרו לנקוט דרכים עקיפות וערמומיות.

טיפ השבוע:  בענייני עבודה ורגשות: גלו גישה פרקטית ומעשית ואל תאבדו את הריכוז שלכם אפילו לרגע.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
1
הורוסקופ
דני | 11:18   08.06.19