יום חמישי, 27 בינואר 2022, כ"ה שבט ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 054-2425199

בלוגים ביבנה

בלוגים, בלוגים ביבנה, בלוג ביבנה, טור ביבנה, טור אישי ביבנה, דבר העורך סטטוס יבנה, דבר העורך סטטוס יבנט

ההבדל בין להיות מנוי לבין להתאמן!

הטור השבועי של ברפיט: כמה פעמים כבר זרקתם כסף על מנוי במחשבה שזה יתרום לכושר הגופני שלך?

פורסם בתאריך:


מטרת הטור - לתרום לכל מי שחפץ באיכות חיים גבוהה יותר כתוצאה של שילוב פעילות גופנית ותזונה נכונה.

הבהרה: הכתוב לעיל מהווה דעה אישית בלבד יש להתייעץ עם מומחה בטרם כל שינוי שברצונכם ליישם.

ההבדל בין להיות מנוי לבין להתאמן!

 

כמה פעמים כבר זרקתם כסף על מנוי במחשבה שזה יתרום לכושר הגופני שלך?

התמודדת עם הקושי להתמיד, ולאחר מכן עם הקושי לבטל דרך מסכת גיהינום של ביורוקרטיה. אל תבהלו, זה לגמרי נורמלי וקורה ל 80% מעם ישראל. 50% מתמודדים עם הסיטואציה כבר בשלושת החודשים הראשונים. הבעיה מתחילה בהיעדר השוואה. רגע אבל הרוב משווים לא? הרי כולכם יודעים שיש היום מנוי לחדר כושר ב 139 שקלים בלבד לא? אז זהו, ש.. לא!
המחיר הכבד הוא לא רק הסכום שירד מהאשראי, המחיר הוא עוגמת הנפש שנגרמה כתוצאה מהאכזבה שלא הצלחת, ששוב שילמת, שהרגשת שזה לא בשבילך וחסמת לעצמך את האפשרות להיות בכושר ולהרגיש טוב עם הגוף שלך! אז איך עושים השוואה נכונה כדי לא לצאת פראייר?

שימו לב בראש ובראשונה לתמורה הרבה לפני השורה התחתונה של כמה זה עולה, בדקו היטב מה תקבלו? האם אתם מודעים לזה שאתם הולכים להתאמן לבד? האם אתם מודעים לזה שהשיעור בסטודיו הולך לחזור על עצמו ולהיות מפוצץ? שאם לא תהיו בשורה הראשונה ומיודדים עם המדריכה כנראה שלא ישימו לב אליכם? האם באמת נכון לכם להצטרף לשיטת האימון הזאת או למסגרת הזאת?

זכרו היטב שהזמן שלכם יקר יותר אל תתנו למחיר המפתה לבזבז לכם את הזמן במקום שלא נכון לכם. והכי חשוב, זכרו שאתם רוצים להתאמן בצורה מקצועית, בטוחה, יעילה ומדוייקת שתאפשר לכם להמשיך לאורך שנים רבות מלאי עניין, מוטיבציה ומוכנות גופנית!

 

ֿ

- האימון מתחיל ברגע שעוזבים את אזור הנוחות - "Is it the best use of my time?”

להגיע למסגרת הכושר זה לא רק לעשות V, השאלה מה באמת עשית כשהגעת?

אפשר לשרוף שעות רבות על ההליכון, המכשיר האליפטי, הרחפן, האופניים או לשחות. אם תעצרו רגע לחשוב על כל אותם מכרים שלכם שעושים זאת שנים בטח תסכימו איתי ש 90% מהם נראים בדיוק אותו הדבר. למה?

משמעות המילה להתאמן היא להיות מוכן לקחת את הגוף צעד אחד קדימה, לעזוב את הסביבה המוכרת, התרגילים, המכשירים, השגרה ולצאת להתאמן!

נכון זה לא פשוט, זה דורש מוטיבציה, ליווי מקצועי ואנרגיות וכן, יש גם ״כאבי גדילה״ משברים מנטאליים בדרך, עייפות, חוסר זמן, תירוצים ומשברים אחרים.

אחת הדרכים הטובות ביותר לנצח את השיגרה היא שיגרת התמדה עם מאמן אישי בקבוצה או אחד על אחד. מאמן טוב ידע להתאמן לך את האימון הנכון לך בכל אימון ויעזור לך להשאיר אבק לתירוצים ולהגשים את עצמך בכל מפגש מחדש!

https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gif

 

- מוטיבציה!? -

בלי מוטיבציה אין כל טעם להתחיל. חשוב לבחון עמוק בתוך עצמנו איך הייתי רוצה להרגיש? מה הייתי רוצה להעניק לעצמי? באיזה אנרגיות הייתי רוצה לפתוח את הבוקר שלי? כמה מידות הייתי רוצה לרדת במכנסיים או איזה דוגמא הייתי רוצה לשמש בבית עבור הילדים שלי?

במקרה שלי, בתור ילד שהיה שמן עד גיל 14, למרות כל הניסיונות של הסביבה הקרובה להניע אותי לשינוי או ניסיונות לייצר שינוי על ידי דחיפה לחוגים ספורטיביים ושינוי המאכלים הנאכלים בבית שום דבר לא באמת עזר, עד לאותו הרגע שהחלטתי עם עצמי עמוק בפנים שזהו!!! אני הולך לייצר שינוי!

 

אם עדיין לא הצלחת למצוא את המתכון האישי שלך והבנת שהשגרה היא האויב

נשמח להעניק לך ב-14 יום התנסות ללא התחייבות בתוכנית שתשנה לך את איכות החיים!

חייגו עכשיו ← 050-9177707

 

 

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: