יום שבת, 04 באוגוסט 2020, י"ב תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-2425199

נדל"ן ביבנה

נדל"ן בנייה פרויקטים ביבנה,דירות להשכרה ביבנה, דירות למכירה ביבנה, עסקאות נדל"ן ביבנה

6 דירות ביום אחד

סיום המכירה המוקדמת בפרויקט ALMOG YAVNE: שש הדירות האחרונות מצטרפות ל-40 דירות נוספות שנמכרו מכירה המוקדמת

פורסם בתאריך:


קבוצת אלמוג מדווחת על מכירה של 6 דירות ביום אחד בפרויקט ALMOG YAVNE. החברה קיימה יום מכירות מיוחד בפרויקט שבו סיימה את המכירה המוקדמת והציעה את הדירות בהטבות אחרונות הכוללות הנחה של עד מאה אלף שקל לדירה. קהל רב הגיע למשרד המכירות ובמהלכו נמכרו כאמור שש דירות. דירות אלה מצטרפות ל-40 דירות נוספות שנמכרו במהלך המכירה המוקדמת. בין הדירות שנמכרו אפשר לציין דירת 5 חדרים בשטח 131 מ"ר + מרפסת של 17 מ"ר שנמכרה במחיר של 1.91 מיליון שקל. הדירה ממוקמת בקומה השביעית.

ALMOG YAVNE הינו קומפלקס המגדלים הראשון שנבנה ביבנה הוותיקה וכולל חמישה מגדלי מגורים ברחוב החרמון ביבנה, בקרבת הכניסה הצפון-מזרחית לעיר עם נגישות מיידית לצירי התחבורה הראשיים של גוש דן (כביש 42, כביש 4, כביש 431), וכן קרבה לשתי תחנות הרכבת בעיר. במסגרת פיתוח הפרויקט והשכונה יוחלפו וישודרגו כלל התשתיות, יסללו כבישים חדשים, פארקים, יוכשרו גינות עם מתקנים ומגרשי ספורט. עבודות החפירה והדיפון כבר יצאו לדרך ומועד האכלוס של הבניינים הראשונים מיועד להיות בנובמבר 2021.

 

ALMOG YAVNE מציע תמהיל מגוון של יחידות דיור אקסקלוסיביות הכולל דירות של 3, 4 ו-5 חדרים ובנוסף שלל דירות מיוחדות (פנטהאוז ומיני פנטהאוז). מדובר בפרויקט בסטנדרט יוקרתי כאשר המגדלים יכללו שירותים רבים לדיירים שביניהם חדר כושר ומועדון דיירים. הדירות נהנות מחניה תת קרקעית פרטית, מרפסות גדולות במיוחד ומפרט מרשים. בכל בניין קיימות 23 חניות אורחים בנוסף לחניות הדיירים.

 

 

שכונת נאות שז"ר נמצאת כיום על ספה של קפיצה משמעותית – בשכונה הוותיקה עתידים להיבנות פרויקטים שונים במסגרתם ייהרסו בנייני המגורים הישנים ובמקומם ייבנו מגדלי יוקרה. מיקומה המיטבי של השכונה וההתחדשות המואצת צפויים להביא להמשך עליית ערך הנכסים בשכונה.

 

רז שרייבר, סמנכ"ל השיווק של קבוצת אלמוג, אמר כי "אני מברך את שש המשפחות הנוספות שהצטרפו להצלחה הגדולה ורכשו דירה בפרויקט. מרבית הרוכשים עד כה הם מיבנה ומראשון – משפרי דיור ומשפחות צעירות שרוצות להישאר במרכז, לשפר את איכות חייהן ויכולות לעשות זאת במחירים שהם עדיין ברי השגה. מדובר בפרויקט שישנה לחלוטין את הסביבה ואת פניה של השכונה, וכבר מושך אוכלוסייה צעירה ואיכותית. יבנה הוותיקה הולכת לעבור מהפכה ואנו שמחים להיות חלק מהתהליך ההיסטורי הזה".

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: